• Wix Facebook page
  • Wix Facebook page
     052-4790654    |    clarisa@clarisateitel.co.il

 

קלריסה מבחינתי המתנה הכי נפלאה שהיקום שלח לי!

את קלריסה פגשתי בתחילת פברואר 2013 מתוקף התנדבותה כמנטורית בעמותת רוח נשית (עמותה לקידום העצמאות הכלכלית לנשים נפגעות אלימות) 
הגעתי לקלריסה שבר כלי שמכל הבחינות היה נראה שהכל אבוד.
השינוי שחוללנו קלריסה ואני פשוט מדהים!
בהמוןןןןןןן אהבה קלריסה חוללה בי תפנית של 180 מעלות 
ממקום של יאוש למקום של תקווה
ממקום של קטנות למקום של גדולה
ממקום של קושי למקום של למידה
והכי חשוב קלריסה הכירה לי אדם מדהים עם יכולות בלתי מוגבלות ועם ידיעה שהכל אפשרי היא איפשרה לי להכיר אותי 
תודה ענקית
 

לידיה אשכנזי, ירושלים

 

 

 

כשאני נזכרת בפעם הראשונה שקיבלתי מייל לפני......מלא זמן....מקלריסה לבוא לסוף שבוע במדבר, הייתי כבדה ואמרתי לעצמי: "אה, לא בשבילי כרגע..." ואז חברה ששמעה על זה ממני אמרה שאנחנו חייבות ללכת קצת להתנתק להתאורר. לא ידעתי מה יתחיל מאותו סוף שבוע במדבר. הלכתי מישהי מאוד עייפה כבויה קצת סגורה בתוך תוכי לכודה.....וחזרתי מהסוף שבוע מישהי שבעבר שלה הייתה כזאת.
הזמן עם קלריסה גורם לך להזכר ולגלות את מה שיש בתוכך...
זה כאילו שקלריסה לוקחת נר ונכנסת אלייך, יושבת עם הילדה הקטנה שבך ואומרת לה קדימה בואי אתן לך יד ונצא...
חזרתי הבייתה, אספתי את שלושת בנותיי אליי והתחלתי לבכות... ומאז אני נוכחת בהווה, רואה את מה שמולי לא נותנת לשום דבר לעבור לידי.
פתחתי עסק עצמאי -המשפחתון שלי - שהיה הגשמת חלומי,
קלריסה לחשה לי באוזן על מלכת המדבר בהימלאיה... אני! אני! כן...!!! אני הלכתי למלכת המדבר ואפילו זכיתי במלכת דבש שנוסעת עכשיו למסע בפירנאים.
כל חלום שאני מסמנת אני משיגה.
קלריסה האירה לי באורה את דרכי שלי כמו פייה עם כנפיים נוצצות.
תמיד שאני לידה אני מרגישה וונדר וומן מרשה לעצמי להיות כל מה שאני רוצה. להיות אינדיאנית או צ'יף מהעבר או אמא נהדרת כל יכולה מההווה.
למדתי תיקשור עם קלריסה ולמדתי בזכותה ותטא הילינג מתחילים ומתקדמים, התחלתי לצייר שיחררתי פחדים ומחסומים.
קלריסה פשוט הזכירה לי מה יש בתוכי והאירה באורה הענק את דרכי.
היום אני יודעת שכל שאבקש יתממש ושהכל בידיים שלי.
חזקה ומועצמת
אוהבת אותך מאוד אישה יקרה לי תודה קלריסוש שלנו.
 

רחלי (צ'יקי) קולטקר, מודיעין

 

 

 

      האני החדשה

אומרים שמשברים בחיינו הם מנועיי הצמיחה שלנו אך לא תמיד הבנתי מה הכוונה, היום אני כבר יודעת.

לאחר ששני הוריי יצאו מחיי הגשמיים לפני כ- 3 שנים, ולאחר שחוויתי משבר בחיי הנישואין,

היום אני יודעת: כן המשברים בחיינו הם מקור הצמיחה, המקום בו אנו מחליטים לעשות את השינוי.

בנקודת זמן זאת גם יצא לי להיתקל באשה מדהימה בשם קלריסה טייטל, שעזרה לי לעבור את הטלטלה ולעשות את צעדי החדשים במציאת ה"אני" החדשה.

למדתי לאהוב את עצמי מחדש ולשים את עצמי במקום המתאים ולא בסוף הסולם אחרי הכלב – חחח... מוכר לכן חברותיי הנשים?
(לצערי חיי היום יום גוררים אותנו ל-TO DO  וזו שאינה דואגת לכך תנבול כמו פרח שלא הושקה)

התחלתי ועדין ממשיכה בתהליך של להתחבר לעצמי מחדש להבין את צרכיי, אהבותיי, ללמוד לשאול את עצמי את השאלות הנכונות כדי שאוכל לנסות להבין ולתת לעצמי את התשובות.

חייבת אני לציין שזהו תהליך כלל לא ברור ובטח לא פשוט, למדתי ועדין לומדת לשחרר כעסים ודברים אחרים שאינם משרתים אותי, הקטע של להסתכל על עצמי במראה לראות את שאני אוהבת ואת שאני לא אוהבת ורוצה להוציא מחיי הוא קשה מצד אחד אך מעצים מצד שני.

ופה מצטרפת למסע עוד חוויה – סופי השבוע במדבר של סדנאות מודעות והעצמה עצמית, זהו המקום שבו הכי קל לי לפגוש את עצמי ללא כל עקבות ומחסומים, ובכל פעם החוויה שונה, פעם הראשונה אפילו חוויתי חוויה עם תחושה פיזית שגרמה לי לפרוץ בבכי של אושר: במעמד הזריחה במדבר לאחר מדיטציה קצרה חשתי ביד הנשלחת ללבי ופותחת דלת – כן כן חזרתי לעבוד עם ליבי ולא עם ראשי בלבד!!!!!

למדתי וממשיכה ללמוד להעניק לעצמי מתנות, חזרתי להשתמש בליבי

וכן אני אוהבת את ה"אני החדשה"

 

אורלי מינצקר, הרצליה

 

 

 

קלריסה יקרה,
אני מאמינה בגורל..
עם כל זה שאדם צריך לעזור למזל שלו, אני מאמינה שיש יד שמכוונת מלמעלה אנשים וגורלות להיפגש.
מהפגישה הראשונה שלי איתך, הרגשתי את החיבור בינינו.
יכולת הקבלה, ההקשבה, ההכלה, האמון, האמיתיות, הכנות, הישירות והפשטות שלך בהצגת החיים, גרמו לי להכיר את הייחודיות שבך כאדם, כאישה, כמאמנת בחסד עליון!!
עזרת לי ליצור הלימה בין מי ומה שאני נראית מבחוץ לבין מי ומה שאני מבפנים...
הראיה האופטימית שלך את החיים והחיזוקים הגלויים והסמויים  שיקפו לי את הבפנים כמו מראה!
קלריסה, את מאמנת מיוחדת במינה ואני שמחה שבחרתי בך לעבור את תהליך האימון.
מאמינה ורוצה שניפגש עוד בהמשך.. וזה יקרה !!


קיסס אנד האגס,
איילת קור, מודיעין
 

את קלריסה פגשתי עת חוויתי טלטלות וחוויות מורכבות אשר הותירו אותי מבולבלת, מתוסכלת,  ובעיקר מאוד כואבת.

הגעתי למטרת פגישת תקשור, אשר תליתי בה תקוות רבות להכניס קצת תובנות וסדר לחיי.

בעודי פורטת בפני קלריסה את מצוקותיי וציפיותיי מן המפגש, היה זה ברור שאנו יוצאות למסע משותף. וכך היה.

למסע הזה אני קוראת תהליך התפכחות או נכון יותר התעוררות. הייתי באפלה, לא הצלחתי לראות דבר והרגשתי כבולה, נטולת כוחות, מנוהלת על ידי תכתיבי החיים ושאין לי באמת בחירה.

קלריסה, באישיותה המעלפת ומעוררת ההשראה, במיומנויות גבוהות של תקשורת בינאישית, ידע ותבונה חריפה, סייעה לי לפוגג את האפלה ולהאיר את הדרך המתאימה לי.

התהליך היה אינטנסיבי, עמוק ובלתי מתפשר. אני הייתי במקום של מחויבות גבוהה לתהליך מתוך החלטה, שכך זה לא יכול להמשך.

מכל מפגש יצאתי מצוידת בכלים וביעדים ברורים. נדמה היה שהחיים שיתפו פעולה והציבו בפניי אינספור מבחנים כדי לאפשר לי ליישם כלים אלו ולהשיג את השינוי המבוקש.

היתה נקודת זמן שבה חוויתי תגלית מרגשת אשר הותירה אותי המומה. בעודי מתרגלת את העבודה המנטאלית, התפיסתית והכלים בהם צוידתי, על מישורים מסוימים בחיי, נדהמתי לגלות שלתהליך הזה יש אפקט של הדהוד. למעשה, מאחורי הקלעים ובאופן לא מודע, כבר החל הטיפול והשינוי במישורים שטרם הגענו אליהם במפגשינו.

מבחן התוצאה היה החשוב ביותר. הרגשתי שחזרתי "הביתה". עשיתי שלום עם נפשי, השבתי את  האהבה והאמונה בעצמי, הביטחון והדימוי הגיעו למקומם הראוי, לקחתי את המושכות לניהול אקטיבי ומודע של חיי, ראייתי היתה בהירה ונהניתי להבחין בשפע ובחופש שלי לבחור מתוך ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות.

ואת קלריסה יקרה – אחת המתנות היקרות שקיבלתי. תודה.

 

רביד, מודיעין


 

את הנסיעה הראשונה שלי לפגישה עם קלריסה עשיתי בחוסר חשק מוחלט. כמעט ביטלתי את הפגישה, אבל משהו בתוכי התריע שלא כדאי לבטל, לימים הבנתי שדברים לא קורים סתם ובחיים אין צירופי מקרים כי הפגישה הזו הייתה הפתיח לשינוי הגדול בחיים שלי. כבר בתום הפגישה הראשונה יצאתי עם תקווה וחלום. שני דברים שאבדו לי עם השנים ובפחות משעתיים הוחזרו אלי. קלריסה לימדה אותי שהכל אפשרי, שאפשר לדמיין את מה שאני באמת רוצה ולחוות אותו כהווה. היא לימדה אותי שאמונות יכולות להשתנות בשניות והחיים מלאי הפתעות טובות ויקרות ערך. עוד בתהליך שלי שחררתי כעסים שתקעו אותי בחיים ופיניתי מקום לשלווה. עברתי אומגה הילינג וקיבלתי מדריכה רוחנית שליוותה אותי בצמתים המשמעותיים בחיים. כשביקשתי  מקלריסה לעבור תהליך של תקשור, נאמר לי שאתחתן עם בחור בשם איל ובנוסף שהיא זו שתעשה את הקשר בינינו. בזמנו לא היה לקלריסה שום קשר עם איל והיא לא הכירה שום בחור בשם איל, אז המשכתי הלאה לחפש את בן זוגי ואהבת חיי. שנתיים עברו וקלריסה פגשה את איל שהיום הוא בן זוגי לחיים ואהבה שחיפשתי תמיד.ניסים אכן קורים, והם קורים בזמן נכון. רק צריך להאמין ואת זה קלריסה לימדה אותי יותר מהכל.   

בקלריסה קיים טוב שעוטף אותך באהבה ענקית ומגן עליך בזמן התהליך שאתה עובר. היחס שלה אליך הוא יחס אישי שאין כדוגמתו. היא זמינה בשבילך כמעט לאורך כל שעות היממה וכשהתהליך שלך קורם עור וגידים ואת מרגישה ויודעת שאפשר לבד, כיף לדעת שהקשר איתה נשאר לנצח. 


יעל גרנות, תל אביב