• Wix Facebook page
  • Wix Facebook page
     052-4790654    |    clarisa@clarisateitel.co.il

 

אודות השיטה

מהי תטא הילינג?

 

תטא הילינג היא מערכת עוצמתית להתפתחות אישית, לימוד דרך חיים וידע לכל אדם באשר הוא, שמוכן לקדם את חייו ולברוא מציאות חדשה ומיטיבה עבורו ועבור הסובבים.

 

תטא הילינג עובדת על כל רמות ההוויה, כולל פיזית, רגשית, מנטלית ורוחנית ע"י ניקוי החסימות והמכשולים שמונעים ממך מלהשיג את הפוטנציאל הגבוה ביותר בחייך עוד היום.

 

כל מערך האמונות והרגשות יוצרות את חייך הנוכחיים והנסיבות שבתוכן בכל רגע נתון ביומך. כאשר האמונות והרגשות המעצימים יוצרים תחושת סיפוק ומימוש והמגבילות שבך, יוצרים מחסומים ומכשולים.

 

האמונות והרגשות אליהם אנו מודעים, מאוחסנים במח המודע ואלו שאליהם אנו לא מודעים, מאוחסנים בתת המודע, המנהל כ 95% מחיינו.

 

אמונות ורגשות מגבילים בתת המודע שלנו אחראיים לתחושת חוסר סיפוק ומימוש וחוסמים מאתנו להגיע להישגים בכל תחום בחיינו: כולל קריירה, מערכות יחסים, כספים, סביבת חיים ומגורים ובריאות פיזית ונפשית.

 

תטא הילינג היא שיטה עומצתית, בה אנו לומדים לעשות שימוש בגלי התטא הטבעיים שלנו במח, כדי לגשת ישירות לתת המודע, בו מאוחסנים האמונות והרגשות המגבילים, שחוסמים אותנו מלהשיג את המטרות והחלומות המיטיבים לחיינו.

 

ברגע שלמדנו בטכניקה פשוטה ומהירה איך לגשת ולשהות בגלי תטא, אנו מסוגלים להשתמש בשיטת תטא הילינג על מנת לשנות ולשלוף אמונות ורגשות מגבילים למעצימים בחיינו.

 

מי שמתנסה בטיפול בתטא הילינג, חווה חווית שינוי מיטיב עמוק ומיידי משום שתטא הילינג עובדת על שחרור עמוק של פחדים מושרשים, אמונות ורגשות חוסמים ושליליים, המוסתרים עמוק בתת המודע ומחליפה אותם בקלילות ובפשטות באמונות ורגשות מיטיבות ומקדמות.

 

גלי תטא

 

בעזרת מכשיר מדעי הנקרא EEG ניתן לשים חיישנים על הקרקפת על מנת למדוד את פעילות גלי המח. כיום ידועים 5 סוגים של גלי מח.

 

בטא – גלי מח הנעים בתדירות של 14-40 מחזורים בשניה (הרץ) ונמדדים בפעילות עירה ומודעת.

 

אלפא – גלי מח הנעים בתדירות של 8-14 מחזורים בשניה (הרץ) ונמדדים במצבי רגיעה או מדיטציה וכן במצבי ריפוי כמו מטפלים בשיטת רייקי שבזמן טיפול נמדדו במכשיר EEG .

 

תטא – גלי מח איטיים הנעים בתדירות של 4-8 מחזורים בשניה (הרץ) ונמדדים במצבי אושר וחמלה. פעילות זו נמדדת בזמן התפר שבין המודע לתת המודע, בזמן שאנו מצויים בתחילתו של חלום אבל אנו יודעים שאנו חולמים. גלים אלו נמדדו בזמן טיפול בתטא הילינג.

 

דלתא – גלי מח האיטיים ביותר הנעים בתדירות של 0-4 מחזורים בשניה (הרץ) ונמדדים בזמן שינה עמוקה ביותר.

 

גאמא – גלי מח הנעים בתדירות של 40-5000 מחזורים בשניה (הרץ) ונמדדים במצבים של חשיבה מהירה ביותר ובמצבי קיצון, בהם אנו נדרשים להגיב במהירות מרבית או בלימוד ידע מהיר וחדש לתודעה.


מדווח כי אנשים שחוו ריפוי ספונטאני בזמן חיבור למכשיר EEG עברו הלוך ושוב מפעילות גלי תטא לגאמא וחוזר חלילה.

 

כיצד הדבר מיושם בתטא הילינג?

 

בשעת טיפול בתטא הילינג, השיטה מאפשרת לחוות את כל גלי המח על מנת להשיג תוצאות מיטיבות בחייך. על ידי שיחה מודעת (גלי בטא) מבצעים בדיקת שריר ונגשים בטכניקה פשוטה לתת המודע (גלי תטא) ומשם ניתן ליישם לימוד חדיש ומהיר (גלי גאמא) שמחליף אמונות ורגשות חוסמים בתת המודע שלנו (גלי תטא) ומאפשר להן לזרום בקלות ובפשטות (גלי אלפא) לכאן ועכשיו ולעלות למודע (גלי בטא) וכך לקבל ריפוי ולפתור את הבעיות והחסמים שאנו חווים בחיינו.

 

התהליך הנמדד הוא בטא-תטא-גאמא-תטא-אלפא-בטא.

 

טכניקת תטא הילינג מאפשרת לחוות שינוי, לימוד וריפוי מהיר, בכך שגורמת לשימוש הולך וחוזר בכל הגלים במח.

 

החיבור לגלי תטא במהלך הטיפול מאפשר לעבור מהמודע לתת המודע, בו החוויות, הזיכרון לטווח ארוך, היצירתיות, רגשות עוצמתיות, תקשור רוחני והשראה מאוחסנים.

 

החיבור לגלי תטא מאפשר את הריפוי הספונטני, השינוי המהיר במערך האמונות והיצירתיות. כל המצאה או רעיון גאוני חדש, נולדים בחיבור לגלי תטא.

ידוע כי תומאס אדיסון, בכל פעם שלא מצא פיתרון לבעיה, היה ישן שינה חטופה ומתעורר עם הפיתרון היצירתי לבעיה.

 

בשיטת תטא הילינג, אנו חוסכים את הצורך בשנת חלום או מדיטציה עמוקה שדורשת זמן רב וריכוז ובזמן ערנות מלאה, בטכניקת חיבור פשוטה מהירה וקלילה (פחות מדקה) אנו מחוברים לפעילות גלי תטא במח ועדים לריפוי ביחד עם כח הבריאה האוניברסאלי וכך מאפשרים בריאת מציאות מיטיבה בחיינו.  


מאין הגיעה שיטת תטא הילינג?

 

ב - 1995 אישה בשם וויאנה סטייבל מארה"ב, שהייתה נטורופתית, מסג'יסטית ומבצעת קריאה אינטואיטיבית לאנשים, גילתה שהדרך בה היא עושה קריאות אינטואיטיביות יכולה ליצור ריפויים רגשיים ופיזיים מידיים.

 

וויאנה, אמא ל 3 ילדים צעירים בזמנו, אובחנה בסרטן שמקורו בעצם הרגל וכל מה שניסתה כדי למגר את הסרטן, כולל רפואה קונבנציונאלית ומשלימה כשל! הסרטן התפשט לבלוטות הלימפה. ואז ברגע אחד בו הצליחה למקד את המחשבה שלה בתפילה, הרגישה חיבור לתודעה אוניברסאלית, לכח הבריאה, לתדר שכולו אהבה ללא תנאי.

 

מאותה נקודה חוותה ריפוי ספונטני ושלם וכל התאים הסרטניים בגופה נעלמו לעד. לאחר ששחזרה את הריפוי, הבינה שהיתה מחוברת לתדר תטא במוחה, שאיפשר לכח הבריאה לחולל את הנס.

 

מכאן החליטה לפתח את השיטה, על מנת להפיץ את הידע לעולם כולו ולאפשר לכולנו לחולל ריפוי רגשי ופיזי מהיר ומדויק בעזרת כח הבריאה.

 

תטא הילינג - הטכניקה

 

שיטת התטא הלינינג היא קלה ללימוד ולשימוש. כל אחד מאתנו יכול ללמוד את הטכניקה הפשוטה וליצור שינוי מיטיב ומידי בחייו.

 

שיטת תטא הילינג עושה שימוש בגלי התטא במוחנו, על מנת ליצור שינוי מיטבי.

כשלומדים את הטכניקה הפשוטה לשימוש בגלי תטא, מתאפשר חיבור לתודעה אוניברסאלית שוויאנה קוראת לה "בורא כל שישנו".

 

על ידי חיבור לתודעה אוניברסאלית זו אנו מסוגלים ביחד עם כח הבריאה, ליצור שינוי ברמת התת מודע בעצמינו ובאחרים, להביא שינוי מיטיב ולנקות אמונות ורגשות מגבילים.

 

השימוש בבדיקת שריר מאפשר לך ולאחרים לבחון את האמונות השליליות והחוסמות בתת המודע כרגע. ברגע ששינינו את האמונות החוסמות למיטיבות, ניתן לבצע בדיקת שריר חוזרת מיידית ולראות כיצד האמונות והרגשות הוחלפו מחוסמים למיטיבים.

 

לדוגמא בתחילת טיפולי בודקים בבדיקת שריר ומגלים את האמונה:

 "הכסף בורח לי מהידיים"

במהלך הטיפול, המטופל יעיד בבדיקת שריר חוזרת את האמונה המיטיבה:

"יש שליטה מלאה על ההוצאות שלי"

 

במקביל לעבודת האמונות, תטא הילינג מאפשרת להתחבר לתדר של אהבה ללא תנאי ולברוא ביחד עם כח הבריאה האוניברסאלי, את חייך, כשיש לך את הכלים לשחרר תבניות ישנות ולהביא לחייך תבניות מיטיבות חדשות, שיצרו הרמוניה ואיזון בחייך.

 

אני מזמינה אותך ליצור קשר ולהתנסות בטיפול אישי בתאום מראש 052-4790654