• Wix Facebook page
  • Wix Facebook page
     052-4790654    |    clarisa@clarisateitel.co.il

 

“תודה תודה תודה על ההזדמנות המרגשת שנתת לי. הרוגע והשקט שאת מעבירה בסופ”ש כזה פשוט מושלם. זה מלמד אותי לשחרר. אוהבת אותך מאוד”

“פתחת בפני עולם נפלא של רוח ותובנות פנימיות. מקווה שזאת בשבילי רק טעימה ראשונה לקראת עוד ועוד...עוררת בי תאבון וסקרנות ולימדת אותי אלפי שיעורים קטנים. נגעת בי בכל פינה בפנים ובחוץ...ועל כל זה ועוד : תודה רבה רבה! אוהבת אותך כל כך...”

​“את יפהפיה בעיני אני אוהבת להסתכל עליך ולשמוע אותך זה ממש מאלף. הזרימה שלך בין המקומות מופלאה ומעוררת קנאה...

​“את!!! החוויה הכי משמעותית בחיי שאינה קשורה לילדי ולבעלי...מעבר ליופייך החיצוני - יופייך הפנימי, הסבלנות והאושר שאת מעבירה הם אינסופיים...אוהבת אותך המון המון המון!!!”

​“אין עליך בעולם!! מסדנה לסדנה ומפעם לפעם להעריץ אותך כל פעם מחדש”

​“תודה לך על האדם שבך, על הנתינה שלך, על העוצמות שלך, על האושר שלך, על השמחה והאהבה שיש לך לתת לכולם. תודה על החוויה המטלטלת המרתקת ועל ההבנה”

​“ מילה אחת שאומרת הכל: תודה תודה ושוב תודה!!!”

 

שמחתי על החיבור עם נשים שלא הכרתי. הסיפורים היו מרתקים. המוסיקה נהדרת ומרגשת את הלב. שמחתי על החיבור המיסטי שבדרך כלל קשה לי לקבל אותו בהגיון המזל בתולה שלי. קלפי הטארוט, שריפת המטענים השליליים, הואופונופונו, הגילגולים הקודמים. אני מכירה אותם, אבל קיבלתי חיזוק 

 

נהנתי מהצד החברתי, מהשיחות לאורך כל הסדנא ומהחברה הטובה. אהבתי מאד את הסדנאות בבית האדמה במיוחד את הסדנא האחרונה לסילוק מטענים שלילים וזימון מתנות טובות. 

 

היה ממש נהדר. לא יודעת אם יש מה לשפר. מספר הבנות היה אולטימטיבי 

 

כל התהליכים שהיו בסדנה משכו אותי, אתגרו אותי, העשירו אותי, גרמו לי לשלווה ולתקווה. ובכל זאת הטקס עם האש היה עוצמתי מאד בשבילי, הרגשתי איך האנרגיה השלילית והמחשבות השליליות והמעכבות נשרפות להן והופכות לעשן. אחר כך מילאתי את עצמי באנרגיה חיובית ומחשבות חיוביות עטפו אותי והרגשתי שאני מאושרת ושהעתיד שלי אותו אני מזמנת יתגשם. 

 

מעבר לתהליכים שעברנו בבית האדמה נהניתי מהחברה ומהסיפורים ומהנשים עם חוש ההומור המדהים. הנוף עוצר הנשימה. נהניתי להיות חלק ממשהו. 

 

אני רוצה לומר לך תודה ושאני אוהבת אותך ומעריכה כל מה שעשית ועושה בשבילי. התמזל מזלי שחיי התחילו להשתנות ב 20 באוגוסט 2010 שבאתי לפגישה הראשונה איתך בהיסוס גמור ובחוסר אמונה מוחלט ואת במטה קסמים הצלחת לשנות את חיי ולעזור לי להשתחרר מכל כך הרבה שלשלאות ואמונות ונטעת בי את התקווה ואת האור. הכרת התודה שלי אינה יודעת גבולות. 

 

אני חושבת שהמרקם האנושי היה מדהים ואיפשר עבודה רצינית אישית , ויחד עם זאת צחוק ושחרור במידה שהייתה נוחה לכל אחת תודה רבה לך, מלאך 

 

הסדנה עסקה ברובה באמונות שידועות ומוכרות לי, אלא שבלחץ היום יום קצת נשכחות ועוברות ל"בוידם". הסדנה בהחלט אפשרה הוצאתן מהנפתלין וניעורן. תרמו לכך גם המקום המדהים, הנשים העוצמתיות, והמנחה (קלריסה) – הזורמת והמאפשרת לצד היותך מאורגנת להפליא. 

 

הדברים הנפלאים שהיו שם:"גבעת הצעקות".  טכס השריפה והכנסת משהו אחר לכל הרבדים. הענקת הטיפולים ההדדיים. הקריאה בקלפים שהתחברה לשקט שכבר "צועק" אצלי בפנים הרבה זמן. רגעי הביחד הנשי (במרפסת, בהליכות, בשירים ובריקודים וסתם בין הפעילויות). הארוחות המשותפות והמשובחות. 

 

נהנתי מהכול. התמהיל היה מושלם. 

 

היה  מ – ד – ה –י – ם !!!!!   תודה ויישר כוח.  באהבה גדולה 

 

נהנתי מהסדנה מהביחד של הנשים, הריקודים והצחוקים השחרור הזה שרק נשים יכולות להרשות לעצמן, מהתהליך של שריפת הדברים שאין לי צורך בהם – מכיון שהיה מרגש ועוצמתי מאוד, ומהפנקס הקטן עם הדברים שכל אחת כתבה לנו – זה היה מאוד עוצמתי ומרגש (שם כבר עלו לי דמעות לעיניים...) 

 

אני חושבת שהסדנה זרמה במינונים נכונים בין כל הפעילויות ובין החופש שביניהם. 

הכי מתנה אישית...כל אחת לעצמה 

 

נהניתי מהכול מהמפגש הראשון בינינו, מהפעילות ביום השני שהשאירה אותי פעורת פה.. ממסיבת הריקודים שלא חשבתי לרגע שאהיה חלק בה... מקבלת השבת העוצמתית החיבוק הקבוצתי של כולם.. רגעים מדהימים 

 

הסדנה ברמה גבוה מאוד, והיא תמשיך להתפתח לגובה מכיוון שהמנחה ברמה גבוה מאוד ושואפת תמיד ליותר 

 

מי שאוהבת את עצמה ורוצה ליהנות - חייבת להיות שם. מי שעדיין לא השכילה לאהוב את עצמה - ברור שצריכה להיות שם. ממליצה בחום 

 

קלריסה את מדהימה! המשכי בדרכך ובתרומתך ליקום!

 

     052-4790654    |    clarisa@clarisateitel.co.il