• Wix Facebook page
  • Wix Facebook page
     052-4790654    |    clarisa@clarisateitel.co.il

 

     052-4790654    |    clarisa@clarisateitel.co.il

 

מה מטרת הסופ”ש?

לסוף השבוע במדבר מטרות רבות: העצמה אישית, חיבור בין הגוף לנפש, הטענת מצברים, חיבורים בין נשים, חיבור למצבורי האושר, שחרור של מה שלא משרת יותר, זימון של דברים חדשים, מנוחה, התנתקות, שקט והחופש להיות .

 

אילו סוגים של פעילויות?

סדנאות, טקסים, תהליכים, דמיון מודרך, מדיטציות, מוזיקה, תנועה, קול, שקט, קלפי מודעות, מגע ועוד ועוד. הפעילויות מאפשרות לעבור תהליך אישי פרטי במסגרת של הקבוצה, מאחר ואין שום חובה שבעולם לשתף בקבוצה את החוויות האישיות.

 

האם חייבים להשתתף בכל הפעילויות?

ממש לא!!!! כל המהות של סוף השבוע זה ח ו פ ש . החופש להיות! המקום החדש בו נתארח לסדנאות הבאות הוא כפר גדול מלא מרחבים ופינות ישיבה והתבודדות... לכן אפשר בהחלט לבחור להישאר במתחם הלינה ולנוח, לקרוא ספר, או לישון או כל דבר אחר...או להצטרף בברכה לפעילות או לפרוש לכל מקום אחר במרחבי הכפר.

כל בחירה מתקבלת בברכה מלאה!

 

האם זה טיול הכרוך בהליכה מרובה?

לא ולא...זה לא טיול. הטיול היחיד שישנו הוא הדרך שאת עושה מהבית שלך עד למקום עצמו.

 

מי הנשים שמגיעות לסוף שבוע כזה?

מגיעות נשים בין הגילאים 25-75, ביניהן נשות עסקים, אמהות, רווקות, נשות קריירה, נשים על פרשת דרכים, נשות רוח, אומניות, מטפלות, שכירות, עצמאיות ועוד...ישנן נשים שזו הפעם הראשונה שלהן בסוג כזה של פעילות או בכלל בעולם הרוח והעצמה, וישנן נשים שוותיקות מאוד בעניין. היופי הוא, שניתן המקום והמחרב לכל אחת להתמזג עם הסדנאות בדיוק מהמקום בו היא נמצאת ואין שום ציפייה להגיע בתהליכים למקום מסוים. כל אחת והמקום שלה.

 

כמה נשים בקבוצה?

זה משתנה... היו קבוצות בנות 13 נשים והיו קבוצות של 40...

 

מה אם אני מגיעה בלי להכיר אף אחת?

כל כך הרבה נשים הגיעו באומץ גדול בלי להכיר אף אחת. יש רגע אחד שבו את לבדך והוא הרגע שבו יצאת מהבית...תמצאי את עצמך עושה את הדרך בנסיעה משותפת וזו תהיה ההזדמנות הראשונה להכיר. וגם אם תחליטי לנסוע לבד, תהי לבד ברגע הראשון שכף רגלך תדרוך על השביל של הכפר...בשנייה הבאה כבר יחברו אליך הנשים שהגיעו לפנייך על מנת לחלוק איתך את החוויה. אולי תגיעי לבד, אבל אין סיכוי שתחזרי לבד...(אלא אם כן זו בחירתך)

 

מה אם אני לא יכולה לקחת ימי חופשה מהעבודה?

לא ממש צריך...רק אם את עובדת בימי שישי. אז כן...סוף השבוע מתוכנן כך שביום חמישי ההגעה לכפר היא בזמנך החופשי בין 16:00-19:00, ואם לוקחים בחשבון את זמן הנסיעה (כשעה בלבד מהמרכז!!!) אז את יכולה, אם את רוצה, לעבוד אפילו יום מלא בחמישי. כל מה שצריך זה לארגן את התיק ערב קודם...

 

היכן מתארחים בסדנאות הקרובות?

חוזרים למקום המיתולוגי שלנו: "זמן מדבר" הנמצא בפאתי ערד. זהו מאהל בדואי מאובזר במחצלות, מזרונים, שרותים אקולוגיים ומקלחות. ישנם מתחמים שונים לאוכל, ללינה ולפעילויות.

 

כמה זה עולה ואיך משלמים?

עלות סוף השבוע כולל הכל: 1430 ₪. ניתן לשלם במזומן, באשראי או בצ’קים. בהרשמה, יש לשלם 250 ₪ אשר מנוכים מהתשלום הסופי ואינם מוחזרים.

ניתן לשלם בכרטיס אשראי  למעבר לתשלום לחצי כאן

.

 

איפה זה ואיך מגיעים?

פאתי ערד, הוויז מכיר את הדרך...יש לרשום"זמן מדבר"

אפשרי גם לשלוח לכ מי שתבקש הנחיות הגעה מפורטות.

 

מתי מגיעים?

בזמנך החופשי בין 16:00-19:00. בסתיו, כאשר מופעל שעון חורף מומלץ להגיע בכל מקרה באור יום!

 

האם יש מקלחות ושירותים?

יש ארבעה שירותים אקולוגיים ושתי מקלחות.

 

מה אוכלים?

במהלך כל הסדנה מוגשות 6 ארוחות צמחוניות (חמישי ערב, שישי: בוקר צהרים ערב, ושבת: בוקר וצהרים) כולן טריות ומבושלות במקום על ידי המארחים הנדיבים. ביום שישי בערב יש ארוחה חגיגית במיוחד.

 

מה להביא?

שק שינה או שמיכה סדין וכרית, בגדים להחלפה בהתאם לעונה, בכל מקרה משהו חם ללבוש, כלי רחצה, מגבות, נעלי הליכה, נעלי רחצה, פנס (חשוב ביותר!!!) משקפי קריאה למי שצריכה, כלי נגינה למי שמנגנת, נישנושים לבין הארוחות, כובע, מצלמה, בקבוק מים אישי, תרמיל גב קטן ליציאה קצרה לשטח, מצב רוח נפלא והרבה אהבה!!!

 

יש לך שאלה שנותרה ללא מענה?

צלצלי אלי ואשיב לך באהבה!!!

קלריסה 052-4790654

 

מצטרפת אלי להנחייה

מיכל ששון
שגם אליה ניתן לפנות: 054-6653321